Dřezy

Dřezy

Dřez tvoří nedílnou součást Vaší nové kuchyňské linky. V nabídce máme kvalitní dřezy nerezové, granitové, tectonite, keramické a s kompozitních materiálů.
Horní i spodní montáž, kulaté, hranaté, rohové, sladěné s baterií.

GRANITOVÉ DŘEZY

Atraktivní vzhled, snadná údržba a vysoká odolnost. Kuchyňské granitové dřezy vyhlášených značek Franke (fragranitové), Alveus (algranitové), Blanco (filgranitové) Teka (tekgranitové) aj. uspokojí požadavky i náročnějších zákazníků. Naleznete zde levné granitové dřezy, granitové dřezy s odkapem, rohové granitové dřezy, granitové dřezy s vaničkou a další. Jsou vyrobeny z nově vyvinutých kompozitních materiálů obsahujících cca 80 % drcené žuly, přírodních křemičitých písků nebo kameniva, díky jejichž vlastnostem jsou odolné proti nárazu, poškrábání, lomu při stárnutí, špíně, chemickým činidlům a vysokým teplotám krátkodobě až do 280°C. Jsou schopné dlouhodobě zachovat svůj původní vzhled.

NEREZOVÉ DŘEZY

Nerezové dřezy – stylové a cenově dostupné dřezy z kvalitní nerezové oceli světoznámých značek Franke, SINKS, Blanco a dalších. Kuchyňské nerezové dřezy dodáváme v leštěném provedení nebo v dekorativní matné povrchové úpravě kartáčovaného povrchu či tkané struktury. Ty jsou odolnější proti poškrábání a zachovají si svůj původní vzhled po delší čas.
Vyberte si praktický nerezový dřez s odkapem, nerezový dvoudřez, či jiný model. Veškeré nabízené dodáváme vč. příslušenství.

TECTONITOVÉ DŘEZY

Představujeme dřezy Franke Tectonit – z lehkého, pevného, odolného a 100% recyklovatelného syntetického materiálu SMC, dosud používaného převážně v automobilovém průmyslu k výrobě komponentů podléhajícím těžkému opotřebení. Tectonitové dřezy s příměsí skelných vláken vyhlášené značky Franke jsou odolné proti nárazu, poškrábání, usazování nečistot, krátkodobým teplotám až 300°C, chemikáliím a kyselinám obsaženým v potravinách či kuchyňských čistících prostředcích. Dostupné v několika barvách, tvarech a variantách – s odkapem, vaničkou, dvoudřezem.

KERAMICKÉ DŘEZY

Tyto exkluzivní keramické dřezy vyhlášených značek Blanco a Franke lze umístit do rustikální kuchyně, stejně jako do moderní. Vynikají svou stálobarevností – díky homogenní struktuře materiálu v celém jeho řezu v čase neblednou a uchovávají si stále stejný vzhled. Jsou odolné vůči všem běžným čistícím prostředkům, chemikáliím či dokonce kuchyňským bělidlům. Jen těžko na nich spatříte zaschlé kapky vody. I když jsou odolné proti nárazům, vyžadují ohleduplné chování.

DÁVKOVAČE SAPONÁTŮ DO DŘEZŮ

Ať už si potřebujete opláchnout ruce, nebo umýt nádobí, bez správného přípravku se patrně neobejdete. Na kuchyňských linkách a na okrajích dřezů se to tak mnohdy jen hemží nejrůznějšími lahvemi a lahvičkami, které působí nevzhledně a jsou navíc nepraktické. Užitečným doplňkem jsou tudíž zápustné dávkovače saponátu, které se dají pohodlně umístit do dřezu.
U nás si vyberete hned z několika různých vzhledů a materiálů.

VÝBĚR DŘEZU

Nabízíme férovou cenu dřezů a baterií které u nás nakoupíte za naši velkoobchodní cenu, tedy cenu, která konkuruje internetovým cenám, převážně je vždy nižší.
Po vašem výběru nám pošlete název dřezu nebo baterie a my vám obratem zašleme cenu.

Vybírejte zde:

Vzorky granitových dřezů Franke, Blanco, Schock, Sinks máme u nás pro snadnější výběr odstínu k pracovním deskám.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI