Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka

Kuchyňská dvířka jsou jedním z nejdůležitějších estetických prvků kuchyně. Tvar frézování a odstín má zásadní vliv na výsledný vzhled nábytku. Snažíme se, aby naše nabídka odpovídala moderním trendům. Nabízíme nepřeberné množství dekorů a tvarů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Laminovaná dvířka

nebo tzv. LTD dvířka patří mezi nejpoužívanější nábytková a kuchyňská dvířka.

Jejich výhodou je nízká pořizovací cena.

Dvířka jsou vyrobené z LTD tloušťky 18 mm, na které je z obou stran nalisovaná vrstva laminátu ( dekorační papír, který je impregnovaný melaminovou pryskyřicí ). Hrany těchto desek jsou olepeny ABS hranou, která zabraňuje nasáknutí vody a následně bobtnání nosné desky.

Životnost tohoto materiálu je poměrně vysoká, jsou nabízeny v mnoha dekorech, barvách i strukturách.

Akrylátová dvířka

Akryl je materiál, který má skvělý vzhled. V nabídce máme mnoho lesklých i matných variant. Hrany dvířek jsou olepeny identickou hranou v lesku nebo v matu.

Oproti LTD dvířkům mají akrylátové povrchy sílu až 1,4 mm a jsou v celé šíři hluboce probarvené. Stálost barvy díky UV filtrům a tedy nevyblednutí jasných barev, je už jen potvrzením vysoké kvality tohoto provedení nábytkových dvířek.

Foliovaná dvířka

Základem foliovaných dvířek je MDF deska většinou s bílou zadní stranou. MDF deska umožňuje vyfrézování různých tvarů, proto kromě hladkých dvířek na moderní kuchyně, lze vyfrézovat různé tvary pro kuchyně rustikální. Na opracovaný polotovar je posléze za tepla zalisována PVC folie, která dokonale okopíruje vyfrézovaný tvar i všechny boční strany. Tím mají tato dvířka chráněnou vnější hranu jednolitou povrchovou folií, a jediný spoj tak vzniká na jejich zadní straně. Nabízíme přes 200 druhů dekorů folií.

Lakovaná dvířka

Lakovaná dvířka dodáváme ve špičkové kvalitě s 9 vrstvami stříkaného laku. Základem je kvalitní MDF deska opatřené nástřikem polyuretanovými barvami a to v lesklém a matném provedení.

První vrstvu tvoří nástřiky izolace proti vlhkosti.

Druhá a třetí vrstva je ze základového laku.

Čtvrtá až devátá vrstva je polyuretanový lak ve zvolené barvě.

Dvířka lze lakovat v jakékoli barvě dle stupnice RAL a NCS, kde nabídka je několik tisíc odstínů.

U vysokého lesku je konečnou fází povrchová úprava transparentním lakem.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI