Zádové obklady

Zádové obklady

HPL laminát

Jednoduché řešení, pokud chceme zachovat stejný design pracovní desky a zástěny. Stejně jako u pracovní desky tvoří základ dřevotřísková deska, na kterou je za vysokých teplot nalisován laminát.

Tento typ zástěny dodáváme v tloušťce 0,8 cm.

Sklo

Skleněné obklady si rychle získaly své místo nejen v kuchyni. Můžete si vybrat obklad barevný, matný, lesklý, s ornamentem nebo třeba fotografií Vašich blízkých. Skla nabízíme v mnoha variantách a také tloušťkách. Neopomenutelnou předností skla je fakt, že materiál je absolutně neporézní, jeho údržba je tedy velmi jednoduchá a rychlá.

Keramický obklad

Patří mezi tradiční materiály, které nikdy nevyjdou z módy. Keramickému obkladu nevadí voda, vlhko, pára, ani změny teplot, je odolný mechanicky i chemicky. Snadno se udržuje, je odolný proti teplotním změnám či mastnotě. Nabízen v mnoha různých strukturách, rozměrech i barvách.

Dekorační stěrka

Charakterizuje přirozený betonový vzhled. Materiál se nanáší metodou stírání na rovný povrch, čímž vytváří hladký efekt. Stěrka může být nejen hladká, ale i strukturovaná, lesklá nebo matná, může imitovat kov či beton. Výhodou je snadná údržba. Povrch lze umývat, vysávat i ometat.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI