Zásuvky

Zásuvky

BLUMOTION – lehký chod a tiché dovírání

SERVO-DRIVE – elektrické dotekové ovládaní, bezúchytkové

TIP-ON – ruční dotekové ovládání, bezúchytkové

TANDEMBOX

TANDEMBOX antaro zaručuje čistou, jasnou a hranatou řeč tvarů – zda s relingem nebo jakožto uzavřený korpus se zásuvným prvkem. Všechny komponenty jsou z hlediska barevného provedení vzájemně přizpůsobeny a zdůrazňují tak střídmost designu.

  • Příjemné otvírání
  • Výrazná kvalita
  • Optimalizovaná bočnice, v kombinaci s novým čelním kováním, zajistí výrazně vyšší stabilitu
  • Lehký chod

MERIVOBOX

Nabízet rozmanitost ještě nikdy nebylo tak snadné. Opravdová platforma to umožní: zásuvky a výsuvy pro všechny požadavky – zpracování i montáž jsou nanejvýš snadné. Vychutnejte si funkce, propracované do naprosté dokonalosti – současně i s estetickou stránkou, která vyhovuje nejvyšším nárokům. Stručně řečeno: s MERIVOBOX můžete realizovat své nápady. A rovněž vaše sny.. Buďte připraveni na požadavky zítřka.

LEGRABOX

Typické pro tento elegantní box systém jsou štíhlý, přímočarý design a obzvlášť vysoký komfort pohybu. Za svou velice střídmou řeč tvarů byl již mnohokrát vyznamenán na mezinárodní úrovni. Prostý design v kombinaci s vysoce jakostními a ušlechtilými materiály definují vzhled LEGRABOX. Bočnice jsou uvnitř i zvenku rovné, nadšení a emoce budí svou silou pouhých 12,8 mm. Všechny komponenty LEGRABOX jsou vzájemně perfektně sladěny a harmonicky se prolínají.

POTRAVINOVÁ SKŘÍŇ BLUM

Potravinová skříň SPACE TOWER budí nadšení díky úžasně snadnému přístupu a enormnímu množství místa pro zásoby. Dá se realizovat pro všemožné individuální potřeby.

Pro univerzální přístup
Plné výsuvy, které se otevřou každý jednotlivě, umožní přehled a přímý přístup k uloženým předmětům – a to ze 3 stran. Předměty se dají pohodlně vyndat ven nahoru. Protože se při obsluze potravinové skříně není nutné jakkoli namáhat a vynakládat úsilí, je používání hračka.

Pro spoustu ukládaných předmětů
Vysoké a uzavřené korpusy zajistí bezpečné uložení a důmyslné urovnání zásob. Variabilní systémy vnitřního dělení se postarají o pořádek a stabilitu uložených předmětů. Každý výsuv unese až celkovou hmotnostní zátěž 70 kg

Pro rozmanité možnosti
SPACE TOWER je variabilní z hlediska výšky, šířky i hloubky, a dá se modifikovat vždy podle daných potřeb úložného prostoru. V této praktické potravinové skříni je tak využit každý milimetr dostupného prostoru a místa. Další individuální uspořádání a pojetí potravinové skříně s pomocí nejrůznějších technologií pohybu.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI