Vnitřní vybavení

Vnitřní vybavení

Práci v kuchyni si můžete zpříjemnit mnoha „vychytávkami“, které nabízíme v rámci vnitřního vybavení.
Existuje spousta velkých i malých pomocníků, které určitě oceníte.

ROHOVÉ SKŘÍŇKY

Inovativní řešení pro dokonalé využití místa v rohu

Pro dokonalé řešení spodní rohové skříňky ve Vaší rohové kuchyni nabízíme kování LEMANS od značky KESSEBÖHMER. Tento regálový systém, kombinuje elegantní moderní design se snadným přístupem k často nevyužívaným skříním pro slepé rohy. Patentovaný čtyřramenný artikulační systém, volitelný mechanismus měkkého zavírání a police ARENA Plus zajišťují hladké otevírání a zavírání při zachování uložených věcí na svém místě

  • Otočný karusel vhodný do rohových kuchyňských skříněk
  • Dvoupatrový drátěný karusel, efektivní využití prostoru spodní skříňky kuchyně
  • Otočení koše karuselu zajistí snadný přístup k uloženému nádobí
  • Možnost nastavení libovolné výšky košů
  • 3/4-kruhové chromované koše
  • 1/2-kruhové chromované koše

Magiccorner

Systém rohové skříňky Magic nabízí fantastické úložiště, jednoduše otevřete dvířka a obsah skříňky přijde k vám. Díky měkkému zavírání, s malým zatlačením, se dveře zavřou pomalu a tiše samy, což pomůže vytvořit moderní a klidnou kuchyň. Každá police obsahuje vyvýšené hrany, aby se zabránilo převrácení menších předmětů.

Ekonomicky výhodné řešení rohové skříňky je výškově stavitelná police. Tam kde není kladený důraz na maximální využití rohové skříňky a to zejména u prostorných kuchyní. Nebo tam kde rozměry místnosti nedovolí rohovou skříňku typizovaných rozměrů.

VÝSUVY SPODNÍCH SKŘÍNĚK

Při plánování kuchyně často vznikají malé skuliny, které se nedají optimálně využít. Úzká skříňka je však změní na drahocenný úložný prostor pro různé lahve nebo pomůcky na vaření. Obzvlášť praktické je mít drátěný výsuv umístěný blízko sporáku a pečicí trouby. Ušetříte si tak cesty křížem krážem po kuchyni a zajistíte snadné pracovní postupy.

VÝSUVNÉ POTRAVINOVÉ SKŘÍNĚ

Výsuvné potravinové skříně nahradily klasické spižírny.

Jejich výhodou je dobrý přehled a díky vysunutí zásuvek i výborný přístup. Tichý dojezd a lehký chod jsou zárukou plnohodnotného užívání.

Potravinová skříň, která poskytuje hodně úložného prostoru, u které variabilním způsobem plánujeme vnitřní výsuvy, kde je možný dobrý přístup k uloženým předmětům ze všech stran. Pro komfortní a ergonomicky výhodné uložení zásob.

PŘÍBORNÍKY

Přehled a pořádek je základ.

V moderních kuchyních potřebujeme při práci dokonalý přehled o surovinách, nádobí a pomůckách při vaření. K tomu nám pomohou důmyslné organizéry a systémy pro členění prostoru v zásuvkách . Udrží pořádek v zásuvkách a práce v kuchyni se stane zábavou. V kuchyni bude pořádek a také například vykládání nádobí z myčky bude mnohem jednodušší.
Do nízkých zásuvek hned pod pracovní deskou ukládáme jídelní příbory, nože, otvíráky, pro které používáme
příborníky. Nejjednodušší variantou uspořádání jsou klasické plastové vložky do zásuvek, které jsou u nás k dispozici v různých rozměrech a barvách – od bílé, šedé až po antracitovou nebo černou.

DŘEZOVÁ SKŘÍŇKA

Překvapivě mnoho úložného prostoru.

V oblasti dřezu je úložný prostor obzvlášť drahocenný. S touto dřezovou skříňkou využijete stávající prostor tím úplně nejdokonalejším způsobem. Zároveň je zde zaručen výborný přístup do vnitřku skříňky. Pracovní plocha tak zůstane volná a čisticí i mycí potřeby máte stejně ihned po ruce. Tuto skříňku můžeme postavit se standardními komponenty Blum LEGRABOX a TANDEMBOX. Lze doplnit i o SERVO-DRIVE elektrický pohon, který dává impulz pro otvírání. Nezávisle na tom, zda s úchytkou nebo bez ní; SERVO-DRIVE uno výsuv otevře bezpečně a pohodlně. Stačí zlehka ťuknout kolenem nebo nohou.

Ukázkové video otevírání
CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI